ماسک سوپاپ دار کربن دار FFP2

ماسک سوپاپ دار کربن دار FFP2 که با کلاس ۸۲۲۶ در کشور ایران تولید می شود با قیمت تولیدی توسط بازرگانی تجهیزات پزشکی رزدیکال قابل عرضه به صورت عمده ای می باشد. مشخصات این ماسک با مشخصات ماسک N95 متفاوت می باشد. گفتنی است قیمت ماسک تنفسی N95 کمی ارزان تر بوده و همچنین از سوی دیگر تفاوت ماسک FFP2 و FFP3 در تعداد لایه های کربن اکتیو آن می باشد.

البته این ماسک مدل های محتلفی نیز به صورت وارداتی دارد که در زیر به صورت مختصر بیان می کنیم:

ماسك های سوپاپ دار كربن دار بادرجه فيلتراسيون FFP2 مدلJFY 1121:

ماسک FFP2 با مدلJFY 1121 قابليت فيلتراسيون كلاس دو با کارايي ذره گيري نود درصدی که تا ۱۰ برابر مقدار مجاز در تماس های شغلي و محیطی جهت حذف نسبي بوي مواد آلي به علت داشتن لايه كربن اكتيو موجود در آن، در محيط هایی كه داراي گرد و غبار مي باشند، استفاده مي گردد.

نمونه موارد استفاده:

نظافت کاری، بازيافت زباله، حمل ونقل زباله هاي عفوني و فاسد شدني، كار در مراکز دامداري و مرغ داری ها

ماسك سوپاپ دار کربن دار با درجه فيلتراسيون FFP2 مدل  JFY3121:

مدل آن تاشونده وتخت است که به راحتي قابل نگهداري در جيب شلوار و پیراهن مي باشد و ساير مشخات فني آن مشابه ماسک JFY1121 مي باشد.

ماسك سوپاپ دار سفيد با درجه فيلتراسيون FFP2 مدل JFY 1021:

با ماسک که با قابليت فيلتراسيون كلاس ۲ و با حد کارايي ذره گيري ۹۵ درصدی بوده (تا ۱۰ برابر حد مجاز تماس محیطی) جهت كار در محيط هاي داراي گرد و غبار نظیر معدن، اتوبوس و مترو بسیار مناسب مي باشد.

ماسك سوپاپ دار سفيد بادرجه فيلتراسيون FFP2 مدلJFY 3021:

این مدل ماسک با حد کارايي ذره گيري نود و چهار درصدی که تا ده برابر میزان مجاز تماس محیطی جهت كار در محيط هاي داراي گرد و غبار بسیار ایده آل بوده و مدل آن از نوع تاشونده و تخت می باشد که به راحتي قابل نگهداري در جيب می باشد.

ماسک سوپاپ دار و انواع مختلف آن

به طور ساده ماسک های FFP3 نسبت به ماسک های FFP2 حفاظت بهتری را در مقابل ذرات سمی و ویروس ها نظیر کروناویروس (کوید-۱۹) ایجاد می کنند. که ماسک FFP3 و FFP2 کلاس های مختلف طبقه بندی فیلتراسیون هستند و فاکتور حفاظت کاهش میزان آلودگی هوا را دارند.

ماسک های فیلتر دار از نظر ظاهری به دو نوع تمام صورت تقسیم می شوند که در نوع تمام صورت آن علاوه بر حفاظت سیستم تنفسی در برابر مواد آلاینده سمی، از چشم ها نیز محافظت می کنند. در ماسک نیم صورت فقط از سیستم تنفسی یعنی بینی و دهان محافظت می گردد.

از ماسک سوپاپ دار کربن دار FFP2 در محیط های دارای گرد و غبار استفاده می شود که علاوه بر استفاده این ماسک ها در کارخانجات و صنایع گوناگون نیز در هوای آلوده کلان شهرها هم می توان استفاده کرد. که البته با توجه به شیوع کرونا ویروس قیمت این ماسک در تهران و سایر شهرهای بزرگ ایران بشدت افزایش یافته است.

تفاوت ماسک FFP2 و FFP3 در چیست؟

ماسک های FFP3 ماسک های ضد گرد و غبار و ضد ویروس می باشند که سیستم تنفسی انسان را در برابر آلیاژهای جامد و مایع، مواد مضر و سمی در غلظت های بالا محافظت می کند. این ماسک ها ریه های انسان را در برابر موادی همچون سرب، خاک رس، فلزات، انواع باکتری ها و قارچ ها و ویروس هایی همچون آنفولانزای مرغی، خوکی و سارس و غیره محافظت می نمایند.

انواع ماسکهای تنفسی به ماسک های پزشکی، ماسک نمدی ساده، ماسک سوپاپ دار تاشو و تخت و همچنین ماسک های سوپاپ دار کاسه ای تقسیم می شوند که ماسک سوپاپ دار کربن دار FFP2 ماسک های چند بار مصرفی بوده که درمحیطهای صنعتی، امور بیمارستانی، کارخانجات و محیطهای شلوغ مورد استفاده قرار می گردد. ماسک N99 تا ۹۹ درصد ذرات هوا را فیلتر می کند. قیمت ماسک N99 و N95 به ترتیب ۲۵۰۰ و ۱۵۰۰ است.

ماسک سوپاپ دار کربن دار ffp2 با قیمت تولیدی چقدر است؟

مشخصات ماسک تنفسی N95 با ماسک سوپاپ دار کربن دار FFP2 مختلف بوده که ماسک های N95 در طبقه بندی آمریکایی پایین ترین قابلیت فیلتراسیون را دارند. اما در طبقه بندی اروپایی ماسک سوپاپ دار بدون کربن FFP2 دارای سطح پایینی از فیلتراسیون است. تفاوت ماسک FFP2 و FFP3 در قابلیت فیلتراسیون آنها می باشد که به جهت استفاده در محیط های صنعتی کاربرد فراوان دارند.

صنایع مختلف می توانند برای اطلاع از لیست قیمت ماسک های سوپاپ دار کربن اکتیو و معمولی با واحد فروش بازرگانی پزشکی رزمدیکال در روزهای کاری هفته (از شنبه تا پنجشنبه) در تماس باشند تا علاوه از برخورداری مشاوره رایگان از مزیت خرید مستقیم از تولیدی های داخل کشور نیز بهره مند شوند.

ماسك های سوپاپ دار كربن دار بادرجه فيلتراسيون FFP2

ماسك های سوپاپ دار كربن دار بادرجه فيلتراسيون FFP2

می توانید از طریق شماره واتس اپ ۰۹۱۲۰۹۲۸۳۹۷ در خواست خود را اعلام فرمایید یا با شماره های تلفن درج شده در قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید.