لیست قیمت دستکش جراحی هر روز بروز رسانی می شود و جهت مشاهده زمان بروزرسانی دقیق، جهت سفارش از طریق واتساپ شرکت، مقایسه قیمت سایر نمایندگان دستکش لاتکس خارجی در ایران و یا پیگیری قیمت دستکش جراحی  و بیمارستانی از لیست قیمت دستکش جراحی کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید، همچنین شما هم می توانید برای یک انتخاب با دقت بیشتر از لیست برند های زیر استفاده کنید و لازم به اشاره است که رزمدیکال جهت خنث نمودن بازار رقابتی ایجاد شده برای دلالان سودجو مقابله و فعالیت می کند. و سایت رزمدیکال یک فروشگاه اینترنتی نیست و قیمت درج شده برای هر دستکش بیمارستانی به کمترین قیمت فروشندگان می باشد.

نام محصول

کمترین قیمت برای مصرف کننده

بیشترین قیمت برای مصرف کننده

دستکش جراحی بدون پودر سایز ۷ ۴٫۳۰۰ ۴٫۹۰۰
دستکش جراحی سایز ۷.۵ ۳٫۸۰۰ ۴٫۵۰۰
دستکش جراحی سایز ۸ ۳٫۸۰۰ ۴٫۰۰۰
یک جفت دستکش لاتکس استریل ۳٫۹۰۰ ۴٫۵۰۰
دستکش جراحی ۳٫۸۵۰ ۳٫۹۰۰
دستکش جراحی لاتکس سوپا بدون پودر

۵٫۰۰۰ ۷٫۵۰۰
ردیف نوع ساخت مدل نام دستکش سایز تعداد در بسته رنگ  قیمت تومان ویژگی
۱ لاتکس  ایرانی بی پودر Op prefect (premium) XS،S،M،L ۱۰۰ شیری   تماس بگیرید ممتاز با کیفیت خوب و مطلوب
۲ لاتکس  ایرانی بی پودر Op prefect (Exelent) XS،S،M،L ۱۰۰ لیمویی   تماس بگیرید اکسلنت با کیفیت عالی و ضخیم
۳ لاتکس  مالزی کم پودر SPA S،M،L ۱۰۰ شیری   تماس بگیرید کیفیت مطلوب ، محبوب و معروف

شرکت بازرگانی تجهیزات پزشکی رزمدیکال، نمایندگی رسمی دستکش SPA مالزی و کارخانه حریر ایران (op-perfect) در کشور ایران می باشد که یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین دستکش های نوع لاتکس وارداتی در بازار پزشکی کشور ایران است. دستکش های اس پی ای (SPA مالزی ) از پرفروش ترین نوع دستکش های لاتکس هستند. این برند چندین سال است که فعالیت خود را در بازار ایران آغاز کرده و راه خود را به این بازار پیدا کرده است و برای مشتریان خرید دستکش تثبیت شده است.

عوامل مؤثر بر قیمت دستکش چیست؟

با توجه به گذشت بیش از دو ماه از شیوع گسترده، جهانی و همه گیر ویروس #کرونا که بیشتر افراد ضعیف جامعه را تحت الشعال خود قرار می دهد، و همچنین عدم شناسایی آنتی ویروس و یا واکسن ضد کرونا، همچنان بهترین راه مقابله با این بیماری پیشگری و مراقبت می باشد که همین موضوع باعث افزایش قیمت جهانی مواد اولیه تولید دستکش من جمله لاتکس گردد.

بازرگانی پزشکی رزمدیکال جهت جلوگیری از ایجاد سود برای دلالان بازار پزشکی اقدام به فروش دستکش و ماسک به نرخ مصوب دولتی کرده است که می توانید شرایط دریافت آن را از طریق لینک زیر مطالعه فرمائید.

فروش دستکش لاتکس به نرخ مصوب

به جهت شفافیت قیمت اقلام پیشگیرانه در مقابل کرونا ویروس در شبکه توزیع و با توجه به این که برخی از این تجهیزات نظیر دستکش از جمله دستکش‌ های پزشکی مشمول ارز رسمی کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشند، سقف قیمت فروش توزیع‌کننده (پخش) و مصرف‌کننده نهایی از طریق داروخانه، در قالب قیمت سه ستونی، در پورتال اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی به آدرس imed.ir در بخش استعلام، در دسترس عموم قرار گرفته است.

برچسب ها:
خرید دستکش یکبار مصرف + خرید و فروش دستکش یکبار مصرف
فروش دستکش یکبار مصرف + دستکش یکبار مصرف
قیمت دستکش یکبار مصرف + قیمت دستکش یکبار مصرف در تهران
قیمت دستکش یکبار مصرف در اصفهان + قیمت دستکش یکبار مصرف در استان البرز
قیمت دستکش یکبار مصرف در کرج + قیمت دستکش یکبار مصرف در کرمان
قیمت اردیبهشت دستکش لاتکس + قیمت دستکش در کرمان
فروش دستکش به کرمان + خرید دستکش در کرمان
فروش عمده دستکش در کرمان + قیمت دستکش لاتکس حریر تهران