ماسک تنفسی فیلتردار ۳M چیست؟

ماسک فیلتردار دارای پوشش پارچه ای بوده که باعث جلوگیری از ورود ذرات معلق و گازهای مضر و سمی در هوا می شود. که برابر بینی و دهان قرار می گیرد. با توجه به شیوع ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ که سبب ضعیف شدن ایمنی بدن می گردد، استفاده از ماسک در حین کار یا پیاده روی، معقولانه به نظر می رسد، که از ورود میکروب و ویروس به مجاری تنفسی جلوگیری می کند.

این ماسک با نوع فیلتر ۳M و کاربرد برای استفاده چند منظوره در مقابل آلاینده های هوابرد گازها و بخارات و ذرات را دارا می باشد.

مناسب برای کارخانه های تولید دارو، معادن ذغال سنگ، کارخانجات شیمیایی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع خودروسازی، ساختمان سازی، عملیات عمرانی، کارخانجات تولید مواد غذایی، صنایع نظامی و کارخانجات نساجی و… می باشد.

قیمت ماسک فیلتردار ۳m

جنس m3 این ماسک از نوع پارچه ضخیم بوده است که دارای روزنه های ریز می باشد و در واقع مانع از ورود ویروس به داخل مجاری تنفسی می شود و تنها راه تنفسی m3 فقط از راه فیلتر های تعبیه شده روی بدنه ماسک می باشد.

ماسک فیلتردار 3m

برای خرید و سفارش ماسک فیلتردار ۳m به صورت کارتنی عمده ای با بهترین قیمت در سال ۹۹ با واحد فروش بازرگانی رزمدیکال تماس حاصل فرمائید. بازرگانی رزمدیکال قادر است سفارشات عمده تجهیزات پزشکی را به سراسر نفاط ایران با کمترین هزینه ارسال کند و رضایت شما مشتریان از قیمت محصولات به صورت عمده ای، برای بازرگانی رزمدیکال افتخار محسوب می شود.