فروش ماسک N95 بصورت عمده در بازار با چه قیمت انجام می شود؟ مشخصات و ویژگی های ماسک N95 موجود در بازار کدامند؟ چطور می توان با تولید کننده ماسک N95 داخلی تماس برقرار کرد؟ چگونه تشخیص دهیم ماسک N95 اصل را برای ما ارسال نموده اند ؟ برای پاسخ به تمامی سوالات بالا می توانید مقاله زیر را مطالعه بفرمایید

مشخصات و ویژگی های ماسک N95

انواع ماسک تنفسی از پارچه های بی بافت تولید می شوند که برای فیلتراسیون هوای تنفسی مورد استفاده قرار می گیرند. استانداردهایی برای این میزان فیلتراسیون در دنیا وجود دارد. این استانداردها عبارتند از NIOSH و استاندارد اروپایی EN149 که برای این ماسک ها در نظر گرفته شده اند.

بر اساس استاندارد NIOSH ماسک تنفسی از نظر عبور ذرات غیر روغنی از آنها در با نام های رایج زیر وجود دارند:

  • ماسک N95
  • ماسک N99

این ماسکها میبایست به طور کامل روی صورت بچسبد، نشتی نداشته باشند و آزمون نشت بندی هر بار قبل از استفاده انجام شود. این ماسکها فرد را در برابر گرد و غبار، میست، فیوم، و بیو آئروسول محافظت میکند. ماسکهای N95 حداقل ۹۵ درصد ذرات معلق با اندازه ۳/۰ میکرون را حذف میکند. ماسکهای FFP2  از نظر حفاظتی حداقل ۹۴ درصد ذرات معلق را حذف میکند. ماسکهای N95 در برابر مواد روغنی مقاوم نمی باشند اما ماسکهای FFP2 مقاوم میباشند. محافظت تنفسی در قالب ماسک های گرد و غبار یکبار مصرف در سه رتبه تنفس FFP1، FFP2 و FFP3 قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: خرید عمده ماسک N95 بدون سوپاپ

ماسک-تنفسی-n99

ماسک-تنفسی-n99

بیشتر بخوانید: خرید ماسک تنفسی سوپاپ دار

تولید کننده ماسک N95 | کارخانه ماسک فیلتر دار

تا پیش از شیوع ویروس کرونا در جهان و ایران تنها چند تولید کننده در ایران ماسک های تنفسی را تولید می کردند. اما با گسترش و افزایش شیوع بیماری کرونا، برای کمبود ماسک های پزشکی بسیاری از شرکت ها خط های تولید ماسک پزشکی و ماسک های تنفسی را راه اندازی کردند.

در حال حاضر تولید کنندگان موظفند نام خود را در سامانه IMED جهت فروش ماسک N95 ثبت کنند. این کار به جمع آوری موارد تقلبی تولید ماسک N95 کمک شایانی خواهد کرد. با این حال، اکنون بطور دقیق تعداد تولید کنندگان ماسک های تنفسی و پزشکی مشخص نیست. شما می توانید برای خرید ماسک N95 با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید.

ماسک-تنفسی-n95-فیلتردار

ماسک-تنفسی-n95-فیلتردار

بهترین ماسک ضد ویروس ایرانی

فروش ماسک N95 به قیمت عمده | ویژه داروخانه ها و شرکت های پخش

برای دسترسی آسان همگان برای خرید ماسک N95 تمهیداتی در نظر گرفته می شود تا داروخانه ها و شرکت های پخش سراسر کشور بتوانند براحتی ماسک N95 با قیمت ارزان را در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهند. برای این موضوع بهتر است که با مشاورین و امور پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

بزودی لیست قیمت انواع ماسک N95 در سایت بازرگانی رزمدیکال قرار خواهد کرد. از رو بایستی داروخانه ها و شرکت های پخش دارو و تجهیزات پزشکی درخواست های خود را بصورت درج شده در سر برگ برای واحد فروش ما ارسال نمایند.

تشخیص ماسک N95 اصل

سوپاپ روی ماسک به منظور تسهیل خروج هوای بازدمی از سوپاپ به جای کناره های ماسک میباشد. عموما سوپاپ روی ماسک با فیلتر اشتباه گرفته می شود. استفاده از این نوع ماسک برای بیماران مبتلا به کووید-۱۹و افراد مشکوک به این بیماری و همچنین کادر درمان ممنوع است. در هنگام دم هوا از بدنه ماسک فیلتر می شود و در هنگام بازدم هوا بدون عبور از بدنه ماسک از دریچه یا سوپاپ خارج می شود.

بیتشر بخوانید: خرید عمده ماسک تنفسی N95

ماسک یا رسپیراتور N95 :ماسک در صورتی که به نحو صحیح تست شده و روی صورت فیکس شود از عبور حداقل ۱۹درصد ذرات هوابرد با اندازه ۳/۰ میکرون جلوگیری می کند. استفاده طوالنی مدت از ماسک: به معنی استفاده از یک ماسک N95 برای تماس نزدیک با چند بیماراست، بدون اینکه در فاصله مواجهات با بیماران، ماسک تعویض شود. در زمانی می توان از این روش استفاده کرد که چندبیمار با یک پاتوژن مشترک دچار عفونت تنفسی بوده و در یک مکان مثل اتاق انتظار یا بخش نگهداری می شوند. این روش در زمان طغیان عفونت های بیمارستانی یا پاندمی ها استفاده می شود.