ماسک جراحی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

خرید عمده ماسک جراحی

ضد حساسیت

از انواع لایه های موجود در ماسک جراحی می توان به اسپان باند و ملت بلون اشاره کرد. این دست از پارچه ها هم لطیف بوده و هم ضد حساسیت می باشند که مانع از حساسیت های تنفسی برای افراد مختلف می شوند. افرادی با پوست و دستگاه تنفسی حساس می توانند بدون نگرانی از التهابات تنفسی و پوستی از این نوع لز ماسک ها استفاده کنند. همچنین گردش هوای راحت و آسان از لایه های مختلف ماسک باعث می گردد کهفرد استفاده کننده از ماسک دچار تنگی نفس نشود.

با توجه به افزایش میزان نشر ویروس کرونا در کشور ایران و جهان که سبب شده است تاکنون بیش از ۷۰۰ هزار نفر از مردم جهان بدلیل این ویروس ناخاونده و منحوس جان بدهند، افزایش تقاضای خرید ماسک های بیمارستانی (جراحی و..) در ایران و تهران بیشتر شده است و همین موضوع سبب افزایش نرخ چند برابری ماسک هاس ساده و ماسک های بیمارستانی شده است

بازرگانی رزمدیکال همیشه تلاش بر کنترل قیمت های بازار و جلوگیری از سود گزاف دلالان این صنعت کرده است. بازرگانی رزمدیکال با تولید و توزیع ماسک های فیلتردار، بدون فیلتر و سوپاپ دار مناسب روزهای کرونایی کمک شایانی به کنترل قیمت ماسک در بازار تجهیزات پزشکی کرده است.

بیشتر بخوانید: ماسک تنفسی n95 ffp2

ماسک-تنفسی

تولید کننده بهترین ماسک جراحی تولید داخل

در ابتدای شیوع گسرده ویروس کرونا در ایران و جهان، در ایران ماسک جراخی تقریبا نایاب شد! به دلیل کاهش انتشار کروناویروس، مواد اولیه بسیاری از محصولات لاتکسی و تولید ماسک نظیر اسپان باند و.. وارد کشور نشدند. که به همین خاطر، پارچه های اسپان باند و ملت بلون بودند که برای تولید کردن ماسک نیاز بودند. اما در این مدت به دلیل فشار تحریم های زیاد بین المللی و همچنین تحریم های کرونایی که صادرات و واردات بار در بندرگاه های کشورهای خاورمیانه را ممنوع کرده بود، خوشبختانه به خودکفایی در تولید بسیاری از مدل های محتلف ماسک و دستکش موفق شدیم.

بیشتر بخوانید: خرید عمده ماسک ffp3

خرید عمده ماسک جراحی

خرید عمده ای ماسک جراحی بیشتر برای مراکز بیمارستانی و درمانی نظیر کلینیک ها، دندانپزشکی ها و.. انجام می گردد. اما سایر پزشکان نیز به جهت حفظ ایمنی بیشتر از این دست از ماسک ها نیز خرید و استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید: خرید عمده ماسک تنفسی

در بازرگانی رزمدیکال، امکان خرید ماسک جراحی به صورت عمده و سایر محصولات پزشکی وجود دارد. مشتریان محترم می توانند همراه با خرید ماسک جراحی سایر لوازم مورد نیاز خود را هم سفارش بدهند.

مشخصات هر کارتن / جعبه از حصولات ماسک جراحی رزمدیکال:

تعداد در جعبه: ۶۰ عدد می باشد

رنگ هر ماسک: هم سفید موجود و هم آبی موجود

دارای گیره بینی: می باشد

تضمین کیفیت: عدم وجود الیاف شیشه و ضد حساسیت

جنس پارچه بکاررفته: ملت بلون و اسپان باند با کیفیت خوب

بیشتر بخوانید: از کجا ماسک تنفسی بخریم؟

ارسال رایگان، توسط پست پیشتاز برای خریدهای بالای ۵ میلیون تومان

© کپی رایت - بازرگانی رزمدیکال