با شیوع ویروس کرونا در جهان و ایران، قیمت برخی از اقلام بهداشتی مانند مواد ضدعفونی کننده، لباس ها و کاورهای کادر، شیلد صورت، ماسک پزشکی، ماسک N95، دستکش لاتکس، دستکش وینیل و دستکش نیتریل و دیگر اقلام بهداشتی و حفاظتی در برابر بیماریهای واگیری دار در بازارهای آزاد رو به افزایش گذاشت.

دلالان و سودجویان در این حوزه با انبار کردن اقلام بهداشتی و ایجاد بازار سیاه در این حوزه موجب افزایش نرخ این محصولات تا حدود ۱۰ برابر شدند. در شبکه های اجتماعی و برخی از بازارها می بینیم که قیمت یک بسته دستکش وینیل بدون پودر که قبلا ۱۵ هزار تومان برای عرضه به صورت عمده بوده است الان همان دستکش حدود ۱۴۰ تا ۱۵۰ هزار تومان بصورت عمده بین دلالان دست به دست می شود.

دستکش لاتکس و نیاز صنایع و کارخانه جات به تهیه اقلام بهداشتی

با گشایش برخی از کسب وکارهای کم خطر و الزامات بهداشتی مخصوص شروع به کار، بیشتر کارفرمایان بدنبال تهیه اقلام بهداشتی برای پرسنل خود هستند. این موضوع سبب شده تا موج جدید از التهاب در بازار فروش دستکش لاتکس و دیگر محصولات بهداشت فردی آغاز شود.

درست است که امروز با کمبود نسبی دستکش های پزشکی روبرو هستیم اما نباید به ورود به بازار های آشفته به این سودجویان وطن فروش کمک کنیم. در حال حاضر با فعالیت های صنفی بسیار گسترده تهیه ماسک های N95 کمی آسان شده است اما بسیار گران قیمت هستند.

شرایط فروش دستکش لاتکس

شرایط فروش دستکش لاتکس

اما با عنایت پروردگار و همکاری دستگاه های مربوطه در هفته های آینده فروش ماسک فیلتر دار N95 با قیمت مصوب آغاز می شود و صنایع مختلف می توانند برای خرید این محصول با مشاورین فروش ما در ارتباط باشند. بنابراین در اطلاعیه های بعدی در خصوص فروش ماسک N95 اطلاع رسانی خواهیم کرد.

شرایط فروش دستکش لاتکس پودری با نرخ ۱۸ هزار تومان

با توجه به تدابیر اداره کل تجهیزات پزشکی برای تهیه دستکش های پزشکی لاتکس، وینیل و نیتریل برای مراکز با ضرورت بالا مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها و جلوگیری از افزایش بار مالی بر این مراکز، طبق بخشنامه صادره این مراکز می توانند با درخواست کتبی خود مبنی بر نیاز به دستکش لاتکس اقدام به خرید با نرخ مصوب را انجام دهند. در ادامه شرایط اصلی این بخشنامه آمده است.

  • ارائه درخواست کتبی در سربرگ بیمارستان یا درمانگاه دارای پروانه بهره برداری همراه مهر مرکز
  • اعلام شناسه ملی و کد اقتصادی مرکز در سربرگ
  • کد پستی و تلفن ثابت بیمارستان یا مراکز درمانگاهی

نمونه هایی از درخواستها در جدول زیر آورده شده است.

مرکز محصول حجم سفارش قیمت واحد (تومان) سقف سفارش
بیمارستان ها دستکش لاتکس ۳۰۰ بسته ۱۶,۴۰۰ ۶۰ کارتن
میکرو ست ۹۰۰ عدد ۸,۵۰۰
درمانگاه ها دستکش لاتکس ۲۰۰ بسته ۱۸,۰۰۰ ۲۰ کارتن
میکرو ست ۶۰۰ عدد ۸,۵۰۰ تماس گرفته شود

مراکز درمانگاهی و بیمارستان ها می توانند طبق شرایط فوق جهت سفارش با مشاورین فروش ما در ارتباط باشند. بنابراین می توانید از طریق شماره واتس اپ ۰۹۱۲۰۹۲۸۳۹۷ در خواست خود را اعلام فرمایید یا با شماره های تلفن درج شده در قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

فروش دستکش به مراکز درمانگاهی و بیمارستان ها

برچسب ها:
خرید دستکش یکبار مصرف + خرید و فروش دستکش یکبار مصرف
فروش دستکش یکبار مصرف + دستکش یکبار مصرف
قیمت دستکش یکبار مصرف + قیمت دستکش یکبار مصرف در تهران
قیمت دستکش یکبار مصرف در اصفهان + قیمت دستکش یکبار مصرف در استان البرز
قیمت دستکش یکبار مصرف در کرج + قیمت دستکش یکبار مصرف در کرمان
قیمت اردیبهشت دستکش لاتکس + قیمت دستکش در کرمان
فروش دستکش به کرمان + خرید دستکش در کرمان
فروش عمده دستکش در کرمان + قیمت دستکش لاتکس حریر تهران