از تجهیزات اساسی بیمارستانی، میتوان به دستکش های یکبار مصرف و همچنین دستکش های نایلونی اشاره کرد که با استفاده از دستگاه تولید #دستکش یکبار مصرف تولید می گردند.

  این دستکش ها، از دستکش هایی هستند که بسیار پر کاربرد می باشند؛ زیرا در بیشتر مراکز خدماتی و بهداشتی، اعم از بیمارستان ها، مراکز درمانی و بهداشتی، رستوران ها، منازل و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه جهت آشنایی بیشتر با قابلیت های دستگاه تولید دستکش یکبار مصرف و شناخت خط تولید جالب آن، به تشریح موارد اصلی در این زمینه می پردازیم. به طور متوسط هر دستگاه تولید دستکش یکبار مصرف در هر دقیقه، در دو ردیف مجزا، ۲۰۰ تا ۲۵۰ عدد دستکش را می تواند تولید نماید. نحوه کار به این صورت است که قسمتی از دستگاه، نایلون های عاج دار یا ساده را رول کرده و به صورت دو ردیفی زیر قالب دستی می برد. غلطک های عاج دار و مجهز نیز، دستکش را با قالب مورد نظر را پرس می کند و در طرف دیگر دستگاه تولید دستکش یکبار مصرف، دستکش های آماده در عرض های ۶۰ و یا ۸۰ سانتی متری خارج می کنند.

دستگاه تولید دستکش

دستگاه تولید دستکش نایلونی

دستگاه تولید دستکش

دستگاه تولید نایلون

همانند خط تولید نایلون و نایلکس در این خط تولید نیز نیاز به دستگاه تولید رول نایلون می باشد. معمولا نایلون مورد استفاده برای تولید دستکش یکبار مصرف عاج دار می باشد. از این رو دستگاه تولید رول نایلون این خط تولید به غلطک های عاج دار مجهز می گردد. عرض نایلون مورد نیاز برای تولید دستکش یکبار مصرف نایلونی ۶۰ و یا ۸۰ سانتی متر است. دستگاه تولید نایلون عرض ۸۰ راد ماشین در ساعت ۲۵ الی ۳۵ کیلو گرم و دستگاه تولید نایلون عرض ۶۰ در هر ساعت کاری ۲۰ الی ۳۰ کیلو گرم تولید می کند.

وجه تمایز دستگاه دوخت دستکش یکبار مصرف چیست؟

تفاوت در دستگاه دوخت می باشد. دستگاه دوخت دستکش یکبار مصرف قالبی متفاوت نسبت به انواع دستگاه دوخت نایلون و نایلکس داراست. دستگاه دوخت دستکش داخلی (تولید ملی) راد ماشین دو طبقه بوده و در هر دقیقه ۲۰۰ الی ۲۴۰ عدد دستکش را دوخت می زند. از این رو می توان گفت در هر دقیقه کار، این دستگاه می تواند ۲ بسته ۱۰۰ عددی دستکش تولید نماید.

قیمت دستگاه تولید دستکش | تولید دستکش

تولید دستکش فرصت سرمایه گذاری بسیار ایده آلی می باشد. همچنین سرمایه زیادی هم نمی خواهد و بازدهی آن فوق العاده است. می توانید شروع کسب و کارتان را با این محصول آغاز نمائید.

کمی به اطراف خود نگاه کنید، بدون تردید حداقل یک جفت دستکش با کاربری گوناگون خواهید دید. دستکشی که می‌تواند از دستان شما هنگام انجام کارهای متفاوتی از شستن ظروف آشپزخانه تا انجام عمل‌های دقیق و حساس جراحی محافظت نماید.

تولید دستکش فرصت سرمایه گذاری جذاب

تولید دستکش فرصت سرمایه گذاری جذاب

تولید دستکش فرصت سرمایه گذاری جذاب

انواع محصول قابل تولید

به‌طور کلی در بخش تولید انواع دستکش چهار بخش مختلف تولیدی داریم که عبارتند از:

  1. دستکش‌های یک‌بار مصرف
  2. دستکش‌های پلاستیکی
  3. دستکش‌های صنعتی
  4. دستکش‌های پزشکی که بعضا برخی از این بخش‌های تولید دستکش به دلیل سادگی خط تولید می‌تواند هم مستقل و هم درکنار دیگر فعالیت‌های مربوط به صنعت پلاستیک صورت گیرد.
تولید دستکش‌های یکبار مصرف

به‌طور کلی هر یک از بخش‌های یاد شده می‌تواند پذیرای سرمایه‌گذاران باشد چون هنوز بازار در اینگونه زمینه ها بکر بوده و نیازهای داخلی کشورمان هم هر روز بیشتر می شود، بنابراین علاقه‌مندان و صاحبان سرمایه می‌توانند بدون نگرانی وارد این بازار صنعتی در کشور شوند، چون بازار مهیا بوده و می‌توان برای آینده به‌ شکل اصولی نیز برنامه‌ ریزی نمود.

هم اکنون با توجه به بیماری کنونی موجود در کشور (#کرونا) وجود تجهیزات پزشکی و بهداشتی مانند دستکش های استریل، دستکش های ضد عفونی پزشکی (استریل، نیتریل، وینیل)، دستکش های یکبار مصرف فرصت بسیار مناسبی را جهت سرمایه گذاری فراهم نموده است.

جهت اخذ مشاوره و خرید عمده ای دستکش های ایرانی و خارجی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۹۲۸۳۹۷ در روزهای کاری تماس حاصل فرمائید.