دستکش نیتریل و مصارف آرایشی و بهداشتی: دستکش‌های نیتریل از اکریلونیتریل بوتادین-(نوعی پلیمر ترکیبی) ساخته شده و عاری از هرگونه لاتکس و پروتئین می باشند. فرمول ساخت این دستکش‌ سبب مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی، سائیده شدن و سوراخ شدن بوده و از طرفی انعطاف بالا، راحتی و کاهش خستگی دست ناشی از دست کردن دستکش را به همراه دارند. بر این اساس، تحقیق های انجام شده استفاده از دستکش نیتریل تأثیری برروی مهارت دست ندارد، لذا استفاده از آن به‌ عنوان جایگزینی برای دستکش‌های لاتکس با در نظر گرفتن مزیت عدم ایجاد واکنش‌های آلرژی دار مورد تأیید می باشد. لازم به ذکر است که این دستکش‌ها غالبا گران تر می باشند.

  • علت استفاده از دستکش نیتریل در آرایشگری چیست؟
  • ویژگی استفاده از دستکش نیتریل در مصارف بهداشتی چیست؟
  • بهترین دستکش برای آرایشگری چیست؟

دستکش های نتیریل به عنوان دستکش های اصلاح شناخته می شوند. این دستکش ها مقاومت شیمیایی بالاتری را نسبت به دستکش های لایتکس دارا هستند.

انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی در ایران | ویژگی ها و کاربردها

چرا از دستکش نیتریل در محیط های آرایشگاه ها و سالن های زیبایی استفاده می شود؟

   دستکش های پزشکی رنگی تنها با مواد نیتریل و نئوپرن تولید می گردند. موارد استفاده از دستکش نیتریل در محیط های شیمیایی، آزمایشگاهی، آرایشگاه هیزیبایی و حتی در مصارف آشپزی و آشپزخانه ها می باشد . دستکش های نیتریل در صنعت آرایش گری برای حرفه هایی چون کار با مواد و رنگ، تتو کاری، کار گریم، طراحی و کاشت ناخن و … می باشند.

مواد به کار رفته در دستکش های نیتریل سبب شده این دستکش ها در برابر سوراخ شدن و حتی در تماس با مواد شیمایی و حلال ها مقاوم باشند گفتنی است، این نوع از دستکش ها در معرض گرما و سرما به راحتی تغییر شکل و حالت نمی دهند. دستکش های نیتریل عمدتا در رنگ های مشکی، آبی و صورتی و سبز تولید می گردند که دستکش های نیتریل آبی و مشکی در کشور مشتریان زیادی دارند.

   دستکش های نیتریل آبی به عنوان یکی از بهترین دستکش های پزشکی پرمصرف آرایشی و بهداشتی بوده و همچنین بصورت دستکش پر کاربرد در مرکز های درمانی و صنایع شیمیایی به حساب می آیند. برندهای مختلفی مانند نیتکس و دستکش نیتریل SPA هم در بازار وجود دارند که طی چند سال گذشته فروش دستکش نیتریل مشکی در بازار ایران را گسترش داده اند. همچنین تولید کنندگان از فروش زیاد این محصول صحبت می کنند. قبل از اینکه دستکش های نیتریل در بیمارستان ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار گیرند، لازم است که این دستکش ها توسط سازمان غذا و دارو در خصوص اطمینان از مقاومت و دوام آنها مورد تایید قرار می گیرند.

دستکش نیتریل و مصارف آرایشی و بهداشتی

دستکش نیتریل و مصارف آرایشی و بهداشتی

دستکش نیتریل چه تفاوتی با سایر دستکش ها دارد؟

  • دستکش نیتریل دارای مقامت شیمیایی بالایی می باشد، بنحوی که بخوبی در برابر مواد نفتی، حلال ها و شوینده ها مقاوم است.
  • این دستکش از مقاومت فیزیکی بالایی در برابر نیروی کشسانی و سوراخ شدن دارد.
  • در مدت زمان های طولانی مثلا یک شیفت کاری جواب گو خواهد بود بویژه در صنایع مختلف؛ همین موضوع سبب می گردد که در بسیاری از بخش ها نسبت به همه دستکش های پزشکی دیگر صرفه اقتصادی بیشتری هم داشته باشد.
  • در رنگ ها و ضخامت های گوناگونی تولید و در بازار پزشکی عرضه می شود.
  • غالبا بصورت بدون پودر تولید می شوند.

فروش دستکش یکبار مصرف نیتریل مشکی

دستکش یکبار مصرف مشکی مدتی است که طرفداران زیادی پیدا کرده و در مقابل به فروش بسیار بالایی نیز دست یافته است. انواع دستکش های یکبار مصرف از نوع لاتکس نیتریل، وینیل و غیره در بازار وجود دارد. دستکش های نیتریل در انواع رنگ ها با توجه به کاربرد آنها تولید و به بازار عرضه می گردد. جهت خرید عمده ای دستکش نیتریل برای مصارف آرایشی و بهداشتی با بازرگانی رزمدیکال تماس حاصل فرمائید.

رنگ های روشن تر این دستکش ها بیشتر در امور پزشکی و معاینه و رنگ های تیره تر آن در امور آرایشگری، آشپزی و آزمایشگاهی کاربرد بسیاری دارد. به تازگی دستکش مشکی تاتو و دستکش آشپزی مشکی هم در بازار موجود و مورد استقبال می باشند، چون استفاده از آن بسیار کاربرد راحت و آسان دارد. از طرفی دیگر انواع دستکش های یکبار مصرف از جمله دستکش یکبار مصرف وینیل قدرت حس لامسه را از فرد نمی گیرد و انجام کارهای مختلف را برای مصرف کننده راحت می کند.

استفاده از دستکش نیتریل برای تتو کاری

استفاده از دستکش نیتریل برای تتو کاری

Tattoo artist working with gloves

جدول زیر به بررسی انواع برندها و قیمت عمده ای دستکش نیتریل در سال گذشته اشاره می کند.

نام محصول رنگ تعداد در کارتن تعداد در بسته حدود قیمت سال ۹۸
۱ دستکش نیتریل مای گلاو آبی ۲۰ ۱۰۰

۲۲,۵۰۰

۲ دستکش نیتریل نیتکس آبی ۱۰ ۱۰۰

۲۳,۰۰۰

۳ دستکش نیتریل MAXWEII آبی ۱۰ ۱۰۰

۲۵,۰۰۰

۴ دستکش نیتریل MAXTER آبی ۱۰ ۱۰۰

۲۵،۵۰۰

۵ دستکش نیتریل AT MED آبی ۱۰ ۱۰۰
۶ دستکش نیتریل کرنبری آبی ۱۰ ۳۰۰

۹۰,۰۰۰

مشکی ۱۰ ۲۰۰

۸۴,۰۰۰

نارنجی ۱۰ ۲۰۰

۸۴،۰۰۰

۷ دستکش نیتریل اپی پرفکت مشکی ۱۰ ۱۰۰

۴۱,۰۰۰

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خریده عمده ای محصولات، همچنین دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره موبایل

۰۹۱۲۰۹۲۸۳۹۷

اینستاگرام