دستکش نیتریل قیمت عمده

دستکش نیتریل مشکی قیمت عمده| دستکش مشکی اسکار

دستکش نیتریل مشکی قیمت درب کارخانه چقدر است؟ دستکش نیتریل مشکی ایرانی ساخت شرکت حریر می باشد که با نام تجاری op-perfect در بازار دستکش پزشکی ایران شناخته می شود.  سایزیندی دستکش لاتکس مشکی به صورت لارج، مدیوم، اسمال و به صورت بسته های ۱۰۰ عددی (۵۰جفت) می باشد. قیمت عمده دستکش نیتریل مشکی نسبت به خربد بسته ای این محصول برای فروشگاههای تجهیزات پزشکی مقرون به صرفه تر می باشد. دستکش نیتریل مشکی نسبت به سایر دستکش های نیتریل از مقاومت بالاتری برخوردار است به همین خاطر مورد توجه بسیاری از مشاغل مصرف کننده دستکش قرار گرفته است.

دستکش نیتریل قیمت عمده

نمایندگی فروش دستکش نیتریل مشکی/ دستکش نیتریل مشکی OP-PERFECT

دستکش های نیتریل مشکی با نام دستکش نیتریل صنعتی نیز شناخته می شوند، چرا که دستها را از هرنوع آلودگی، چربی، کثیفی محافظت می کنند. وجود این مزیت ها و همچنین حساسیت لمسی بالا موجب شده دستکش نیتریل مشکی در بین مکانیک ها و کارگران صنعتی طرفدار زیادی داشته باشد. نیتریل مشکی مقاومت بالایی در برابر مواد پایه نفتی دارند وبه دلیل ایجاد حساسیت لاتکس برای برخی افراد این دستکش ها عاری از هرگونه مواد لاتکس  و از نیتریل ۱۰۰ درصد ساخته شده اند. یکی دیگر از مزایای استفاده از این نوع دستکش ها فناوری عرق کم در استفاده طولانی مدت است.دستکش نیتریل از بادوام ترین نوع دستکش یکبار مصرف است. اگرچه دستکش های نیتریل در ماندگاری مشهور هستند اما باید مراقب بود تا با نقره و سایر فلزات حاوی گوگرد تماس نداشته باشند. به طور کلی از کاربرد دستکش نیتریل مشکی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱٫صنعت خودرو، تعمیرات و نگهداری

۲٫جابه جایی روغن و روان کننده ها

۳٫صنایع غذایی و تهیه غذا

۴٫ماشین کاری فولاد وفلز

۵٫آرایشگری و خالکوبی

شرکت های پخش دستکش نیتریل به عنوان نماینده های کارخانه تولید کننده بحث فروش عمده دستکش نیتریل را برعهده دارند. از برندهای پرفروش نمایندگی دستکش نیتریل مشکی میتوان به دستکش نیتریل op-perfect و دستکش نیتریل مشکی اسکار اشاره کرد.

دستکش نیتریل رنگی

صادرات دستکش نیتریل/ صادرات دستکش پزشکی ایرانی

دستکش نیتریل کاربرد و استفاده پزشکی  فراوانی دارد. قابل ذکر است که تولید دستکش های پزشکی در کشور ایران به سطحی از کیفیت و رقابت رسیده که قابلیت صادرات به ویژه به کشورهای اطراف دارد. البته صادرات دستکش های پزشکی در اوج همه گیری کرونا محدود شده بود که با کاهش بیماری و ساخت واکسن دوباره از سر گرفته شد. شرکت دستکش حریر به عنوان بزرگترین تولید کننده دستکش پزشکی در خاورمیانه بخش عظیمی از تولیدات خود را به صادرات دستکش پزشکی اختصاص داده است.کشور های حوزه خلیج فارس، ترکیه، ارمنستان، عراق و غیره کشورهای واردکننده دستکش های نیتریل ،لاتکس، وینیل از شرکت ایرانی حریر هستند.

برای صادرات دستکش نیتریل و یا صارات دستکش وینیل می توانید با بخش بازرگانی شرکت تجهیزات پزشکی رزمدیکال در ارتباط باشید و در خصوص قیمت و چگونگی فرایند صادرات دستکش اطلاعات لازم را کسب نمایید.

دستکش نیتریل مشکی اسکار

قیمت و خرید دستکش نیتریل بدون پودر/ قیمت دستکش NITEX

دستکش های نیتریل از لاتکس مصنوعی تولید می شود. این دستکش ها فاقد پروتئین لاتکس هستند و مقاومت بالایی نسبت به دستکش لاتکس که از لاتکس طبیعی ساخته شده است دارند. دستکش نیتریل بدون پودر در برابر حلال ها مقاوم یوده و بدون بو هستند بنابراین علاوه بر صنایع پزشکی در صنعت غذا و لبنیات نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

نمایندگی فروش دستکش نیتریل به عنوان مراکز مرجع شرکت های تولید کننده دستکش، ارائه کننده دستکش هایی هستند که از لحاظ کیفیت بارها وبارها در آزمایشگاههای کنترل کیفیت کارخانه مورد بررسی قرار گرفته اند. برای خرید دستکش نیتریل حریر و همچنین اطلاع از قیمت دستکش nitex باید با نمایندگی های شرکت حریر در ارتباط باشید. دستکش یکبار مصرف بدون پودر اعم از نیتریل، وینیل و لاتکس از طریق همین نمایندگی ها قابل تامین هستند. دستکش نیتریل بدون پودر نیتکس یکی از محصولات شرکت حریر است برای اطلاع از قیمت و خرید عمده دستکش نیتریل بدون پودر نیتکس با بخش فروش شرکت بازرگانی رزمدیکال در ارتباط باشید.

خرید دستکش نیتریل آبی

دستکش نیتریل مشکی قیمت عمده درب کارخانه

دستکش نیتریل مشکی بدون پودر تولید می شود. در تولید دستکش نیتریل مشکی از گرماژهای مختلفی استفاده می شود. بنابراین قیمت آن به گرماژ نیز بستگی دارد. در ایران معمولا این دستکش ها با گرماژ ۶٫۰ تولید می شود. بنابراین انتظار می رود تولید داخلی دستکش نیتریل مشکی قیمت بالاتری نسبت به نمونه های مالزی آن که با گرماژ پایین هستند داشته باشد. دستکش های نیتریل مشکی ایرانی با دو برند عرضه می شود:

  • دستکش نیتریل مشکی اپی پرفکت
  • دستکش نیتریل مشکی اسکار

هر دو در بسته های ۱۰۰ عددی و کارتن های ۱۰ بسته ای پکینگ می شوند. کیفیت هر دو یکسان بوده و تنها نام تجاری آنها را از یکدیگر متمایز می کند. این که شما از چه گرماژی برای کارتان استفاده کنید بسیار به نوع کار شما بستگی دارد.

خرید دستکش نیتریل مالزی/ دستکش نیتریل کرنبری

کشور مالزی دارای بیشترین منابع مواد اولیه تولید دستکش نسبت به سایر کشورهای دیگر می باشد، این ویژگی باعث شده این کشور در صدر تولید کننده هاو صادر کننده های دستکش و مواد اولیه دستکش باشد و کارخانه های دستکش نیتربل بسیاری را تاسیس کند. شرکت مالزی هارتالگا یکی از بزرگترین تولید کننده های دستکش در جهان است که درسال ۱۹۸۸ تاسیس شده و سالانه ۱۴ میلیارد دستکش تولید می کند. کشور ایران به دلیل پیشی گرفتن تقاضا نسبت به تولید، سالانه حجم بالایی از دستکش های پزشکی را وارد میکند. از برندهای نام آشنای دستکش نیتریل مالزی در ایران می توان به دستکش نیتریل کرنبری و دستکش نیتربل گلوری تاچ اشاره کرد.

برای خرید دستکش نیتریل آبی مالزی و دستکش نیتریل مشکی مالزی می توان به نمایندگی های فروش دستکش نیتریل به عنوان شرکت های واردکننده دستکش از کارخانه های تولیدکننده در کشور مالزی مراجعه کرد. دستکش نیتریل مشکی قیمت بالاتری نسبت دستکش های نیتریل آبی دارد.

دستکش نیتریل مالزی

خرید دستکش نیتربل ایرانی/ کارخانه دستکش پزشکی حریر

شرکت حریر ایران به عنوان تنها و بزرگترین کارخانه دستکش پزشکی در خاورمیانه در سال ۱۳۵۶ با ظرفیت بسیار محدود شروع به فعالیت کرد و به تدریج با افزایش تقاضای دستکش در ایران فعالیت خود را گسترده تر کرد. افرایش تولیدات و کیفیت قابل رقابت دستکش ها با نمونه های خارجی باعث شد این شرکت با تقاضاهای بسیاری برای خرید دستکش نیتریل ایرانی از سوی کشورهای همسابه روبه رو گردد وسالانه بخش عظیمی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر صادر نماید. برخی از محصولات شرکت حریر عبارتند از:دستکش نیتریل مشکی، دستکش نیتریل آبی رزمریم، دستکش نیتریل نیتکس، دستکش لاتکش اکسلنت و غیره نام برد.  در بین تمام محصولات ذکر شده دستکش نیتریل مشکی قیمت بالاتری دارد. این موضوع به دلیل گرماژ و متریال آن است. برای اطلاع از قیمت و شرایط صادرات می توانید به شرکت بازرگانی تجهیزات پزشکی رزمدیکال به عنوان نماینده کارخانه دستکش پزشکی حریر مراجعه فرمایید.