قیمت ماسک های در روزهای پرفروش فروردین سال ۹۹ چقدر است؟

ماسک N95 چیست؟
مدت زمان استفاده از ماسک n95 چقدر است؟

در روزها و ماه های کرونایی بیشتر از هر زمان دیگری داشتن ماسک مناسب مانند ماسک n95، برای مقابله با کرونا ویروس برای استفاده در سطح شهر یا محیط کار بسیار مهم شده است. این ماسک تنفسی، مناسب برای جلوگیری از ورود آلودگی هوا و ویروس ها به ریه ها و باعث جلوگیری از انتقال ویروس به مجاری تنفسی خود و دیگران می باشد.

ماسک N95 چیست؟

ماسک فیلتردار n95 که در برابر آلودگی هوا یکی از بهترین ماسک های مناسب به حساب می آید که طبق استاندارد سازمان بهداشت امریکایی NIOSH برای درجه فیلتراسیون ماسک ها نامگذاری شده است، حرف n به نشانه ی عدم مقاومت نسبت به روغن و ۹۵ به معنای فیلتر کردن ذرات و گرد و غبارهای بیشتر از ۹۵ درصد می باشد.

ماسک n95 وسیله بسیار مناسب محافظتی تنفسی است به نحوی که سبب شده کاملا مناسب دهان و بینی است. هم چنین بصورت مؤثر از نفوذ ذرات معلق در هوا به سیستم مجاری تنفسی جلوگیری کرده است. عنوان “n95” به این معنی است که حداقل از عبور ۹۵ درصد از ذرات با ابعاد ۰٫۳ میکرون جلوگیری می کند. این ماسک همچنین برای جلوگیری از انتشار و انتقال کروناویروس بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های محصول:

ضد ویروس و آلاینده

ضد گرد و غبار

دارای فیلتر

فیلترینگ ۰.۳ میکرون

داشتن قابلیت شستشو

دارای درصد اثر بخشی ۹۵ درصد

آیا استفاده کردن  از ماسک های جراحی برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا اثربخش است؟

ماسک نرمال جراحی برای فیلتر کردن ذراه های هوا مفید نمی باشند، چونکه ذرات ریزی که قطر آن ها ۲٫۵ میکرونی یا کمتر از این مقدار می باشند نمی توانند محافظ خوبی در برابر ویروس و آلودگی های موجود در هوا باشند. اگرچه می توانند، ناراحتی ایجاد شده توسط هوای آلوده را با ایجاد محافظی بین دهان و بینی و ذرات آزاردهنده موجود در هوا را کاهش دهند.

ماسک فیلتردار کربن-اکتیو یا کربن دار چیست؟

این نوع ماسک لایه هایی از کربن فعال شده یا در واقع ماده کربن اکیتو دارند که به منظور مراقبت از ورود گاز ها و بخار های سمی موجود در هوا ساخته می شوند که باعث شده بوی بد آلودگی و گازهای مضر هوا نتوانند به داخل ماسک نفوذ پیدا کنند.

ارزیابی تخصصی ماسک سوپاپ دار n95

ماسک تنفسی یک پوشش آزاد و راحت می باشد، که به شکل یک حفاظ فیزیکی مقابل دهان و بینی قرار گرفته و این ماسک سبب ممانعت ورود آلاینده‌های محیط به ریه های شما گردد. و برای موارد زیر قابل مصرف است.
ماسک‌های فیلتردار برای محفاظت در قبال ذرات آلاینده استفاده می‌شوند، شما باید در محیط‌ های آلوده شهری، بیمارستان‌ها (به سبب جلوگیری از انتقال عفونت) و سایر موقعیت‌های حساس نظیر استفاده از حمل و نقل عمومی بخصوص در دوران کرونا ویروس از ماسک استفاده کنید، این ماسک‌ به عنوان تصفیه کننده هوا هم شناخته می‌شود؛ زیرا ذرات آلاینده از هوایی که تنفس می‌کنید، تصفیه و پاک می‌کنند.

مدت زمان نرمال استفاده از ماسک n95 چه مدت می باشد؟

در صورت مشاهده هرگونه تغییر از قبیل شل شدن بندهای آن، ایجاد مشکل در تنفس و همچنین خراب و کثیف شدن ماسک N95 بهتر است آن را دیگر استفاده نکرده و دور انداخته و از یک ماسک جدید استفاده کنید. یادتان باشد که ماسک N95 را نمی‌ توان تمیز و یا ضدعفونی کرد. همچنین توجه داشته باشید که در هنگام دور انداختن ماسک N95 آن را داخل یک نایلون بپیچید و سپس داخل سطح زباله بیاندازید.
این ماسک ها قابلیت تمیز شدن را ندارند و در صورت مشاهده هر گونه کثیفی یا آسیب باید جایگزین گردند و نمی توانند توسط افراد دیگر استفاده گردند.

مشتریان توجه داشته باشند ماسک های n95  باید دارای گواهی از NIOSH  (انجمن ملی حرفه ای سلامت و ایمنی) باشند. و روی بسته بندی آن باید لوگوی NIOSH و شماره مجوز گواهی نامه تی سی (TC)  قرار داشته باشد. در ضمن این ماسک ها در مقابل گازهای کربن مونواکسید، بخارهای شیمیایی، آزبست و محیط های آلوده سربی اثری ندارند.

بهترین ماسک ضد ویروس ایرانی

مشتریان دقت داشته باشند که فروش این محصول با توجه به شرایط بحرانی کمبود ماسک در کشور، فقط به صورت تعدادی کارتنی کم قادر بفروش است و فقط و فقط برای مصرف داخل کشور فروش انجام می شود. لذا برای سفارش یا رهگیری سفارش خود با بازرگانی تجهیزات پزشکی رزمدیکال تماس حاصل فرمائید.

قیمت ماسک های پرفروش در سال ۹۹ چه قیمت می باشد؟

ماسک تنفسی فیلتر دار گرین لایف مدل N99 ۲۳۵۰۰
ماسک کاسه ای N95 ۲۳۰۰۰
ماسک کاسه ای FFP2 ۴۶۰۰۰
ماسک سه لایه تخت بسته ۵ عددی ۸۰۰۰
ماسک سه لایه کشی King بسته ۵۰ عددی ۵۵۰۰۰
فیلتر ماسک تری ام مدل ۶۰۰۶-۰۶ ۱۰۵۰۰۰
پد و کاور فیلتر ماسک تری ام مدل ۵p71 بسته ۲ عددی ۳۰۸۰۰
پد فیلتر ماسک تری ام مدل ۵p71 بسته ۱۰ عددی ۶۰۰۰۰
ماسک سوپاپ دار آپولو مدل Carbon Active بسته سه عددی ۱۰۹۰۰۰
ماسک تنفسی مدل EN14 ۲۰۰۰۰
ماسک بهداشتی شفاف ماسگارد ۲۵۰۰۰
ماسک تنفسی سوپاپ دار بزرگسال – بسته ۵ عددی ۳۵۰۰۰
ماسک تنفسی بانوان – بسته ۲ عددی ۷۰۰۰
ماسک تنفسی کودک – بسته ۲ عددی ۷۰۰۰
ماسک تنفسی سوپاپ‌ دار کودک – بسته ۵ عددی ۳۰۰۰۰
ماسک پیاده روی اربعین ۶۵۰۰
ماسک تنفسی آرایشگر – بسته ۵ عددی ۳۵۰۰۰
ماسک صورت کد ۲۲۲ ۱۵۰۰۰
ماسک فیلتر دار مدل ۳MAX ۳۳۰۰۰
ماسک تنفسی مدل ۳M0086 ۲۳۰۰۰
ماسک سوپاپ دار مدل ۲۲۲۰ silv-Air یووکس ۲۳۸۰۰
ماسک ایمنی سوپاپ دار مدل HY-8226FFP2 ۴۲۰۰
ماسک تنفسی مدل FFP2NR-SH3200 پارکسون ۸۰۰۰
ماسک سوپاپ دار مدل HY8636 اس پی سی ۲۰۹۰۰
ماسک تنفسی گاما ۱۳۰۰۰
ماسک تنفسی تاشو مدل FFP1 پارکسون ۹۶۰۰
ماسک سوپاپ دار مدل ۲۳۱۲ silv-Air یووکس ۳۷۰۰۰
ماسک سوپاپ دار مدل ۳۳۱۰ silv-Air یووکس ۳۳۰۰۰
ماسک سوپاپ دار مدل ۳۲۲۰ silv-Air یووکس ۱۷۲۰۰
ماسک تنفسی تاشو مدل FFP2NR-SH3200V پارکسون ۱۳۲۰۰
ماسک تنفسی فیلتر دار گرین لایف مدل N99 ۲۳۵۰۰

مشتریان می توانند با مراجعه غیرحضوری به وبسایت و صفحه اینستاگرام رزمدیکال از بروزترین قیمت روزانه ماسک و مقایسه قیمت های مدل های مختلف ماسک تنفسی با انواع برندهای موجود ماسک در بازار ایران، لیست قیمت کالاهای مورد نیاز خود را مطالعه کرده و با سفارش مطمئن با هزینه ارسال مناسب، سفارش را برای خرید مد نظر محصول خود انجام دهید.

در این مطلب قیمت روز ماسک ها و ماسک n95 را برای شما دوستان به صورت روزانه بروزرسانی می کنیم تا از قیمت ماسک امروز آگاهی یابید.

به روز بودن از جهت قیمت (قیمت روز)، کمی و کیفی، یک منفعت دو طرفه است که هم فروشنده و هم خریدار در سود آن شریک می باشند؛ منفعت فروشنده همان جلب اعتماد مشتری است که به ارتقای اعتبار خودش منجر می گردد، همچنین ، منفعت خریدار همان اطمینان خاطر می باشد که صرف هزینه کمتر، مدیریت زمان و … است.

استفاده از ماسک در روزهای بعد از قرنطینه بسیار واجب می باشد. بازرگانی رزمدیکال با توجه به شراییط کنونی کشور سعی دارد تا توازن در سفارش برای همه شهرها و مشتریان فراهم گردد.