ترامپ بالاخره با ماسک کنار آمد

طبق تصاویری که از حضور «دونالد ترامپ» در مرکز درمانی نظامی «والتر رید» در ایالت مریلند منتشر شده است، وی برای نخستین بار در انظار عمومی از ماسک تنفسی بر روی صورت استفاده کرده است.

رئیس جمهور آمریکا که پیش از این به  استفاده نکردن از ماسک اصرار داشت پیش از حضور در این مرکز درمانی، به خبرنگاران گوشزد کرد که مهم است که در بیمارستان از ماسک استفاده شود و احتمالاً وی هم همین کار را خواهد کرد.

گفته می‌شود که مشاوران ترامپ از وی خواسته بودند تا در اماکن عمومی از ماسک استفاده کند و اجازه دهد از وی عکس گرفته شود.

ترامپ به دلیل جدی نگرفتن توصیه‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا با انتقادات جدی مواجه است.

تا کنون بیش از ۳ میلیون و ۳۱۸ هزار نفر در آمریکا به کرونا مبتلا شده و بیش از ۱۳۷ هزار نفر هم به همین دلیل جان باخته اند و موارد ابتلاء به ویروس کرونا در آمریکا به روزانه بیش از ۶۰ هزار مورد رسیده است.

جدال ترامپ با ویروس کرونا

با توجه به تشدید دوباره ویروس کرونا در سراسر جهان و از سرگیری دوباره تولید ماسک های بهداشتی و صنعتی، نیاز به ماسک ها به صورت عمده بویژه در منطقه خاورمیانه و آسیای غربی افزایش یافته است.

تولید کننده ماسک N95 | کارخانه ماسک فیلتر دار

تا پیش از شیوع ویروس کرونا در جهان و ایران تنها چند تولید کننده در ایران ماسک های تنفسی را تولید می کردند. اما با گسترش و افزایش شیوع بیماری کرونا، برای کمبود ماسک های پزشکی بسیاری از شرکت ها خط های تولید ماسک پزشکی و ماسک های تنفسی را راه اندازی کردند.

در حال حاضر تولید کنندگان موظفند نام خود را در سامانه IMED جهت فروش ماسک N95 ثبت کنند. این کار به جمع آوری موارد تقلبی تولید ماسک N95 کمک شایانی خواهد کرد. با این حال، اکنون بطور دقیق تعداد تولید کنندگان ماسک های تنفسی و پزشکی مشخص نیست. شما می توانید برای خرید ماسک N95 با مشاوران فروش شرکت رزمدیکال در ارتباط باشید.

برچسب های کلیدی:

ماسک + فروش ماسک + خرید ماسک + خریده عمده ماسک + فروش عمده ماسک + خرید کارتنی ماسک + فروش کارتنی ماسک + بهترین قیمت عمده ای ماسک + بازار ماسک اصفهان + بازار ماسک تهران + بازار ماسک شیراز + بازار ماسک مرکزی + بازار ماسک اردبیل + بازار ماسک کرج + بازار ماسک سمنان

فروش عمده ماسک+  فروش عمده ماسک اصفهان + فروش عمده ماسک انزلی + فروش عمده ماسک با قیمت ارزان + فروش عمده ماسک بندرعباس+ فروش عمده ماسک بوشهر + فروش عمده ماسک تبریز + فروش عمده ماسک تهران + فروش عمده ماسک رشت + فروش عمده ماسک کرج + فروش عمده ماسک گنبد کاووس